PAGE ID: 0

Ärikatkestus


Varakindlustusjuhtumi järgselt võib ettevõtte äritegevus peatuda ning kahjueelse olukorra taastamine võib võtta kuid, kui mitte aastaid. Ettevõte peab siiski taastamisperioodi jooksul püsikulude eest tasuma – võetud laenud, hoone rent, töötajate palgakulu jms. Selle tarbeks on Seesam loonud äritegevuse katkemise kindlustuse, mille eesmärk on kaitsta kindlustusvõtja äritegevust töö katkemise tõttu tekkinud majanduslike kahjude ja võimalike tekkivate lisakulude eest. 

Äritegevuse katkemise kindlustuse võimalused

Äritegevuse katkemise kindlustuse sõlmimise eelduseks on ettevõtte varakindlustuslepingu sõlmimine sama kindlustusandja juures. 

Seesam hüvitab ettevõtte varakindlustusjuhtumi tõttu saamata jäänud ärikasumi, püsikulud ja/või lisanduvad kulutused määratud kindlustussumma ja hüvitusperioodi piires. Lisakulude hüvitamise kindlustamisel lepitakse kindlustusandjaga täiendavalt kokku töö katkemisega seotud kulud, mis võivad tekkida ettevõtte rahavoogude kiiremal taastamisel.
 

Soovin kindlustada

Tingimused:


Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.