PAGE ID: 0

Ettevõtte varakindlustus


Ettevõtte varakindlustuse eesmärk on hüvitada ettevõtlusega seotud varale tekkinud kahju ning tagada ettevõtte jätkusuutlikkus. Tänu pikaaegsele kogemusele saame pakkuda kindlustuslahendusi, mis on kokku pandud just sinu ettevõtte vajadusi ja riske silmas pidades - nii saad ettevõtjana keskenduda oma põhitegevusele ja jätta riskide maandamise meie hoolde. 

Seesami ettevõtte varakindlustuse võimalused

Ettevõtte vara kindlustamisel saab valida esemed, mida kindlustada soovitakse ja soovitud kindlustuskaitse ulatuse, mille tulemusena koostatakse sinu ettevõtte vajadustest lähtuv kindlustuslahendus.

Minimaalne kaitse on tulekindlustus, mis hõlmab tulekahju, otsese välgulöögi, plahvatuse ning kustutussüsteemi ootamatu käivitumisega kaasnevad kahjud. Soovitame kindlustada vara ka torustiku lekke, tormi ja rahe ning varavastaste tegude vastu. Eeltoodu moodustab kokku pakettkindlustuse, mis katab enamlevinumad riskid, mis sinu ettevõtte tegevust mõjutada võivad.

Kui soovid laiemat kaitset, sobib sulle koguriskikindlustus, mis katab lisaks eelnevale ka muude ootamatute ja ettenägematute sündmuste tagajärjel tekkinud kahju – näiteks elektrivoolu kõikumisest tekkinud kahju seadmetele. Seadmete kindlustamisel on võimalik juurde valida ka seadmerikke lisakaitse, mille korral hüvitatakse seadme enda sisemisest ootamatust ja äkilisest rikkest põhjustatud kahju.

Inventari ja seadmete kindlustussumma määramisel pea silmas, et juhul kui kindlustatava vara kulum on alla 50%, tuleks kindlustussummaks määrata taastamisväärtus ehk summa, millega saaks hankida kindlustamise hetkel uue samaväärse vara. Kauba kindlustussumma määramisel võta aluseks maksimaalne laos olev kaubahulk, nii väldid alakindlustuse ohtu.
 

Soovin kindlustada


Ettevõtte varakindlustuse sooviavaldus:


Ettevõtte varakindlustuse tingimused:


Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.