Veosekindlustus


Veosekindlustuse eesmärgiks on hüvitada veetavale kaubale tekkinud kahjud ja sellega kaasnenud kindlustusvõtja kulutused.

Seesami veosekindlustuse võimalused

Seesami veosekindlustuse võimalused

Veosekindlustuslepingu saab sõlmida koguriskikindlustuse või tingimustes nimetatud riskide alusel. Veosekindlustuse tingimused on üleilmselt kõige enam ühtlustatud, seega vastab koguriskikindlustus rahvusvaheliste veosekindlustustingimuste (Institute Cargo Clause, ICC) A-klauslitele ning nimeliselt mainitud riskide kindlustus ICC C-klauslitele. Veosekindlustusega pakutakse ka näitusekindlustuse lisakaitset, kus kindlustus kehtib edasi-tagasi veo kuupäevadel ja nende vahele jääva näituse ajal. Näituse ajal kehtiva kindlustuskaitse ulatus ning nõuded lepitakse eraldi kokku.

Veoste olemusest lähtuvalt on võimalik kindlustusleping sõlmida kas konkreetse veose ja tema teekonna suhtes või veoste suhtes, mis liiguvad teatud ajaperioodil ja etteantud piirkondades. Viimati nimetatud tingimuse korral sõlmitakse aastane veosekindlustusleping.

Soovin kindlustada


Veosekindlustuse sooviavaldused:


Veosekindlustuse tingimused:


Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.