Uudised

Helpdesk vajab ise viivitamatut abi!

[11.06]

Vahel võib juhtuda, et sinu ettevõtte kõige suurem superkangelane, kes alati teiste jaoks olemas on, vajab hakkamasaamiseks hoopis ise tuge. Üle pea kasvav töökoormus või ebatäpsed tööülesanded. Mured eraelus või mõistmatud kolleegid. See kõik võib ka kõige  tugevama tegija ühel hetkel põlvili suruda.

Kui see juhtub, nakatub su firma Sucessus Interruptuse nähtamatu supertõvega. Langevad müügid, motivatsioon ja kliendirahulolu võib  endast märku anda alles järgmises kvartalis.

Aga õige varsti märkad põletikke oma kollektiivi töörütmides. Hilinemised, haiguspäevad ja murelik meel võib tekitada kroonilise  rahulolematuse nii töökeskonna, tasustamise kui tööandja suhtes. Selle protsessi lõpus võib su ettevõtte elule turgutada vaid igasuguste laienemisplaanide amputatsioon. Ja endale otsa  vaatamiseks suure peegli paigaldamine otsustajate kabinetti.

Just kõige selle taustal panemegi kõigile tööandjatele südamele – praegu on õige aeg sõlmida töötajate tervisekindlustus Seesamis. Nii tunneb su töötaja, et hoolid temast. Ja nii saab ta ka vajadusel eriarstiabi või psühholoogi poole pöörduda nii, et see tema sissetulekut katki ei hammusta. 


Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]

Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Turvalise liiklemise ABC koolijütsile

[Dagmar Gilden | 24.09]Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]Suitsuandur päästab hullemast!

[Liljan Männiste | 10.02]Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.