Uudised

Kogunenud tööstress katkestas firma eduloo

[26.10]

Mitte ükski eduka ettevõtte juht ei peaks tegelema kolleegide vahelise kemplemisega, isegi kui need kolleegid on oma töös tõelised superkangelased. Kuid halvad suhted kolleegidega saavad  tihtipeale alguse märksa varjatumatest terviseprobleemidest. Ning see, kes kelle võileiva ära sõi, tassi pesemata jättis või valele kohale parkis, on vaid jäämäe veepealne osa.
 
Jäämägi ise on aga levinud haigus, millesse nakatuvad vahel ka kõige tublimad ettevõtted. Successus Interruptus on teada tuntud tõbi, mis tõmbab pikaks ajaks kriipsu peale terve firma eduloole ja mille tüsistused võivad levida kuulujuttudena nagu paha hais, mis tuleb sealt suitsuangerjast, mille keegi enne suvepuhkust oma lauasahtlisse unustas.
 
Loomulikult jõuab see sama kiuslik voolus ka teie kliendisuhetesse ning abstsessid peatavad igasuguse meeskonnatöö võimekuse. Koosolekud võivad märkamatult muutuda kõikvõimalike  mädapaisete lahtilõikamise protseduuriruumideks ja kogu kontoris võib tekkida psühhoneouroloogiline superküsimus: miks meie ettevõte üldse eksisteerib?
 
Sellistel puhkudel tuleb tegeleda kiiresti ärimeditsiinilise sekkumisega. Kuid veelgi efektiivsem oleks juba täna sõlmida töötajate tervisekindlustus Seesamis, et kõiki neid õudusi ennetada. Töötaja tervisekindlustus tekitab töötajale tunde, et ta saab alati pöörduda abisaamiseks eriarsti vastuvõtule. Ja töötaja, kellest hoolitakse, ei ole töötaja, kes heast peast ussitama hakkaks.
 Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]
Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.