Uudised

Kolm päeva kadunud töötaja leiti kontorist üles

[28.06]

Ka sinu ettevõtte superkangelasteks olnud töötajad tahavad tegelikult, et neist hoolitakse. Et neil oleks võimalik olla tööalaselt hoitud, mõistetud ja ära kuulatud. Sest ühel hetkel võib ka kõige tublimatel tulla murdumine. Ja see murdumine pole kunagi nõrkuse märk. Vaid märk sellest, et teie ettevõtet on tabanud superdiagnoos: Successus Interruptus.

Kui see juhtub, võib su kontorit külastada kellegi kõrgenenud hääletoon varem nii sõbralikes kohvimasinavestlustes. Võib ka juhtuda, et stress matab enda alla mitte ainult müügijuhi elurõõmu, vaid ka motivatsiooni. Ja sind võivad esimestel masendusnädalatel vallata iiveldushood, eriti just langevaid müüginumbreid vaadates.

Täpselt nii. Ettevõtte eduloo võivad katkestada need märkamatud sümptomid, kus taustal kasvavad töötajate tervisemured, millele sa pole osatud tähelepanu pöörata. Just siin saabki appi tulla Seesami ettevõtte tervisekindlustus. Tervisekindlustusega saavad töötajad pöörduda eriarsti vastuvõtule, olgu see vajadus psühholoogi, hambaarsti või hoopis kiropraktiku järele.Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]
Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.