Uudised

Läbipõlemine ohustab paljusid superkangelasi.

[15.10]

Kui keegi kollektiivis on liiga tubli, võib juhtuda, et ühel hetkel on tema õlgadel palju rohkem ülesandeid, kui üks töötaja tegelikult kanda jõuab. See turjale toetuva raskuse risk varitseb paljude ettevõtete superkangelasi. Sageli ei märka kolleegid seda enne, kui tubli tegija on juba murdumise äärele viidud.

Kui see inimene enam ei jaksa, võtab firma üle võimust eduloo katkemise karm diagnoos, Successus Interruptus. Asjad, mis varem tänu superkangelasele muretult sujusid, hakkavad takerduma ja lõpetavad vahel isegi lootusetus puntras.

See juhtub sageli siis, kui üks tubli kangelane on märkamatult hakanud täitma mitme inimese rolle, olles personali psühholoogiks, müügimeeste meelelahutajaks, meeskonna motivaatoriks ja kõigi hättasattunute alatiseks abistajaks – just sellised, endast 200% andvad töötajad, vajaksid aga ise kõige rohkem mõistmist, hoolitsust ja töökoormuse õiglasemat jaotust.

Veendu alati, et su kollektiivi töökoormus jaotuks õiglaselt. Ja lisaks sõlmi ka Seesamis töötajate tervisekindlustus. Nii oled juhina andnud endast kõik, et su superkangelastel oleks alati võimalik saada tuge eriarstidelt ja jõuda murede lahendusteni enne, kui nad liiga suure koormuse all murduvad.

Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]
Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.