Uudised

Mari ootamatu superdiagnoos mõjutab kogu ettevõtet

[11.06]

See võib juhtuda paljudes kollektiivides. Varem tõelise superkangelasena kõigega hakkama saanud kolleeg on ühel hetkel muutunud. See tunne, kuidas hommikune tööletulek ei too enam kontorisse sära, vaid väsinud ohked, on ohumärk. See on üks sümptomitest, mis reedab, et just sinu ettevõtet võib varitseda ähvardav superdiagnoos: Successus Interruptus. 

Üsna pea annavad endast märku peavalu su bilansis. Ilmneda võivad ka rebendid su sisekorraeeskirjade täitmiseks. Ja pole ime, kui klientidele lubatud tähtaegadel hakkad märkama pikki-pikki venitusarme. 

Ja see pole nali. Katkestatud edulugu võib saada osaks kõigile ettevõtjatele, kes oma töötajatest ei hooli. Just sellepärast soovitame sõlmida töötaja tervisekindlustuse Seesamis, mis tagab su superkangelastele vajaliku arstiabi ning annab lisaks ka tunde, et tööandjale läheb korda ka nende tervis.
 


Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]

Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Turvalise liiklemise ABC koolijütsile

[Dagmar Gilden | 24.09]Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]Suitsuandur päästab hullemast!

[Liljan Männiste | 10.02]Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.