Uudised

Motivatsioonipuuduse pakett või tervisekindlustuse pakett?

[18.10]

Ühel päeval avastad sa oma kollektiivi superkangelase tegelemas mingi täieliku mõttetusega. Kes kulutas nädala oma raamaturiiuli koristamisele. Kes puhastas päev läbi desktopi. Kes kiitles kohvinurgas sellega, et suutis kolme päeva jooksul kontoriprügikasti kolm kolmest visata, ning kulutas selleks kahe kuu jagu printeripaberit.

Sellistel hetkedel hakkab tunduma, et sa ei juhi ettevõtet vaid midagi muud. Kuid üsna kindel on, et paremat juhtimist vajaksid nad mõlemad, sest keset kollektiivi laiutab massiivne motivatsioonipuuduse pakett, mis reedab meeskonna haigestumise Successus Interruptuse nimelisse pandeemiasse.

Järgmine samm on vältimatu ja vaevarikas. Terve firma vajab motivatsiooni kiireks taastamiseks põhjalikku ravikuuri. Sest krooniline kliendikõnedele vastamatus või tromboosioht klientidele lubatud pakkumiste vereringes võib lõppeda pankroti või leebemal juhul restruktureerimisega.

Motivatsiooni aitab taastada teadmine, et kogu ettevõte on väljas ühiste eesmärkide nimel. Ärieesmärkide kõrval üheks tõhusaimaks teeviidaks on töötajate tervise eest hoolitsemine. Selleks tuleks sõlmida Seesamis töötaja tervisekindlustus, mis peaks olema iga tulevikku vaatava firma motivatsioonipaketi osa.

Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]
Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.