Uudised

Paku kangekaelsetele töötajatele paindlikke lahendusi

[06.07]

Sageli ei pruugi sa märgata, et su ettevõtte superkangelased veedavad suure osa oma päevast sundasendites. Kes ekraani põrnitsedes, kes kõnesid tehes, kes klaviatuuri taga. Tihti lisandub veel kehva toitumise ja ebapiisava une fakt ja tulemus ongi käes.

Ühel valutab kael, teisel hammas ja kolmandal ei lase migreen magada ning peagi on terve ettevõte saanud Successus Interruptuse nimelise ähvardava diagnoosi. Füüsiliste tervisehädade seos meie vaimse tervisega on vastastikune. Kuid vähem teada on fakt, et see mõjutab ka ettevõtte majandustulemusi.

Peagi võid märgata, et müüginumbrid on justkui krampides, pakkumised ajavad suust vahtu välja ning mõni kolleeg on lausa nii kangekaelne, et isegi ei pööra pead, kui sa teda kõnetad. Ebaviisakana tunduv reaktsioon võib aga reeta pikaajalise töötervise probleemi.

Et su ettevõtet ja tema superkangelasi kaitsta, on Seesam töötanud välja Successus Interruptust ennetava töötajate tervisekindlustuse. Sõlmides selle kohe, tegelevad kangekaelsuse küsimustega professionaalsed eriarstid mitte sinu niigi koormatud personaliosakond.Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]
Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.