PAGE ID: 11
Uudised

Seesam sulgeb alates 16.03 kõik klienditeeninduse kontorid ning muutub virtuaalseks

[13.03.2020 :]

Lähtudes Terviseameti antud ametlikest soovitustest anname teada, et alates esmaspäevast, 16. märtsist sulgeme oma kontorid kõigile külastajatele. Muus osas jätkub meie töö tavapäraselt. Julgustame kõiki kliente tutvuma Seesami e-kanalitega ning nõustame soovijaid infotelefoni või meili teel. 

Kindlustuslepingu sõlmimine

Valdavat osa kindlustuslepingutest on võimalik sõlmida ilma meie teenindust külastamata. Pikaajalistel klientidel on kindlasti olemas oma Seesami müügispetsialisti kontaktinfo, kelle poole uute lepingute osas pöörduda. Kõik personaalset nõustamist vajavad kliendid saavad pöörduda telefonil 628 1821 ja 628 1800.

Kes aga soovivad täiendava nõustamiseta kindlustust osta, siis on meil selleks e-pood – veebilehe kaudu iseseisvalt sõlmitud kindlustused on enamasti ka soodsamad! Kui soovid abi e-poes ostlemisel, vajuta avalehel end huvitava kindlustusteenuse juures nupul „Osta kindlustus“ ning alusta paremal veerul asuva akna kaudu vestlust meie klienditeenindajaga. Kõik e-poega seonduvad küsimused võib saata meie e-posti aadressile pood@seesam.ee.

Üldised küsimused leiavad õige vastaja aadressilt seesam@seesam.ee või üldnumbril 628 1800.

Kahjujuhtumite registreerimine

Oleme loonud elektroonilised võimalused ka kahjudest teada andmiseks ning menetluse alustamiseks. Mine veebilehele https://www.seesam.ee/kahjukasitlus/uldine/, leia sealt valdkond, milles kahjujuhtum aset on leidnud ning täida elektrooniline vorm. Meie kahjukäsitlejad on valmis nõu ja jõuga abiks olema, kui helistad neile telefonil 628 1700. Samuti võib kahjudest teada anda aadressil kahjud@seesam.ee.

Et maandada riske ning kaitsta oma töötajate ja klientide tervist, me mõnda aega külalisi kontorites vastu ei võta. Nii anname oma panuse nakkuse piiramisesse ning normaalse töörütmi taastumisse.Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]


Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.