Uudised

Seesamis saab sõiduki kahjustusi hinnata digitaalselt

[Anti Otsla | 05.11]

Seesam kindlustus liitus ainulaadse mobiilirakenduse Caroomiga, mis võimaldab autoomanikul hinnata autoavarii järgselt oma sõiduki kahjustusi ja remondi vajadust digitaalselt ning remonditöökotta sõitmata.


Eestis loodud Caroom mobiilirakendus pakub uudset digitaalse kahjukäsitluse teenust - kui sõidukil on vaid välised kahjustused, saab kahju kaardistada ja edastada Seesam kindlustusele Caroomi vahendusel.


Seesam kindlustuse sõidukahjude valdkonna juhi Anti Otsla sõnul muutub Seesami klientide jaoks kahjujuhtumi käsitlemine palju kiiremaks ja mugavamaks. “Aastas registreerime ca 15000 sõidukikindlustusjuhtumit ning julgelt pooltel juhtudel on kahjustused sellised, mida saab hinnata digitaalselt Caroomi rakenduse vahendusel. Kahjustuste pildid saab ära teha endale sobival ajal ja kohas, hoides kokku nii aega kui kütust - edastatud piltide sobivuse korral toimub kogu kahjukäsitluse protsess Caroomi abil,” selgitas Otsla.


Caroomi mobiilirakenduse idee üks autoritest Martin Kangur kinnitas, et Caroomi rakendust on väga lihtne kasutada ning see on kõigile jõukohane. “Oktoobris oli Caroomil umbes 1000 uut unikaalset allalaadijat ning kasutajate tagasisidest näeme, et inimesed hindavad enim lihtsust, paindlikkust ja ajalist võitu, mida Caroom neile pakub. Ilmselt iga autoomanik on kokku puutunud kahjukäsitlusega ja sellega, kui raske on tööpäeval töökotta sõitmiseks vaba aega leida ning nädalavahetusel on töökojad jällegi suletud,” sõnas Kangur.


Caroomi mobiilirakenduse kasutajal ei ole vaja teha muud kui pildistada auto kahjustused vastavalt rakenduses näidatud juhistele ning edastada need kahju suuruse hindamiseks otse soovitud remondiettevõttele. Autole koostatakse remondikalkulatsioon vigastuste parandamiseks, mis kooskõlastatakse Seesam kindlustusega. Kui kinnitus on saabunud, saab omanik broneerida sobiva aja remonttööde teostamiseks. Kogu protsess toimub mugavalt rakenduses ning Caroomi partnerid toetavad autoomanikku kindlustusfirmaga suhtlemisel, et remont saaks tehtud võimalikult kiiresti.


Kuidas mobiilirakenduse abil kahjujuhtumist teavitada?

1.   Lae Caroomi rakendus oma mobiili külastades kodulehte www.caroom.ee.
2. Tee rakenduse abil kahju kannatanud sõidukist detailsed fotod, mis võimaldab töökodadel tekkinud kahjustusi veelgi täpsemalt hinnata.
3.   Jaga kahjuinfo endale sobiva remondipartneriga.
4.  Autole koostatakse remondikalkulatsioon vigastuste parandamiseks ning see kooskõlastatakse Seesam kindlustusega.
5.   Kui kinnitus on saabunud, broneeri sobiv aeg remonttööde teostamiseks.


Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]

Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Turvalise liiklemise ABC koolijütsile

[Dagmar Gilden | 24.09]Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]Suitsuandur päästab hullemast!

[Liljan Männiste | 10.02]Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.