Uudised

Tagarääkimine töökollektiivis tekitab lisapingeid

[12.07]

Kui stress töökollektiivis kasvab, hakatakse üksteist taga rääkima. Kes jättis tassi pesemata, kes ei tõmmanud vett peale või kes oli mõne kliendiga liiga familiaarne... Igal juhul hakkab süüdlase otsimine kohvinurgas ja koosolekutel ka nende tegude puhul, mis varem kedagi ei ärritanud. 
 
Just nii saab tubli ettevõtte edutakistava Successus Interruptus diagnoosi osaliseks. Ideede vool lahenduskesukusesse on blokeeritud ja teie suhtlusringes suureneb probleemsete mureliblede hulk.  
 
Et psühholoogilisi pingeid ennetada, sõlmi Seesamis töötajate tervisekindlustus, mis võimaldab professionaalset tasulist eriarstiabi või psühholoogilist nõustamist. 
 
Idee selle ravimeetodi taga on tõhus ja lihtne – töötaja, kes tunneb, et temast hoolitakse, annab sageli selle hea tunde ka teistele edasi. 
 Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]
Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.