Uudised

Tervisekindlustusest ilma jäänud töötaja saadeti viharavile

[17.06]

Seda, et juhtkonna ustavaimast liitlasest töökollektiivis saab hoopis frustreerunud töötaja, juhtub sagedamini, kui me tunnistada tahaks. Nende haigusjuhtude arv kogu populatsioonis on sagenenud just viimasel ajal.

Veel enne kui personaliosakond nakkuskolde lokaliseerida jõuab, on vastutöötamine levinud sageli juba mitmetesse osakondadesse ja kahju on pöördumatult tehtud. Successus Interruptuse superhaigus kirjutab ettevõtte edulooraamatusse tõelise sõjakoleduste peatüki.

Seda koledat aega jäävad meenutama klatšijuttude röntgen, kus räägitakse siseelu koledaid lugusid ning paraku üsna tavaline on ka firmasaladuste kolonoskoopia, mille inetud tulemused isegi konkurentide kätte võivad jõuda. Ajutist leevendust võib pakkuda küll mõne superkangelase jõukohasemale ametipostile suunamine, kuid ettevõtjana tead ju isegi, et vastutöötamisele vastu töötada on peaaegu võimatu.

Üks parimaid lahendusi on ravi asemel hoopis ennetuskuur. Selleks ei pea ettevõtte juht tegema muud, kui sõlmima oma alluvatele Seesamis töötaja tervisekindlustuse. Selle abil saab töötaja ka professionaalset psühholoogilist tuge, enne kui katus kaugele sõidab.Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]
Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.