Uudised

Ülekoormatud projektijuht otsib lisakäsi

[25.10]

On hetki, kus su ettevõtte superkangelastel võivad asjad lootusetult sassi minna. Telefon rösterisse on veel isegi leebe stsenaarium. Aga kui lihtsad tööülesanded kasvavad üle pea, võib see olla märk, et miski segab su töötaja keskendumist. Üheks enamlevinud vastutöötajaks on viimastel aastatel kontoritesse ja kodudesse kutsumata sisse kolinud stress.

Just tema mõjul võib su ettevõte hakata põdema tulutervise kõige rängemat haigust – Successus Interruputust. See on tavaline, et juhina otsid kõigepealt viga oma kollektiivist ja seejärel ka endast, kuid ka kõige kogenumad juhid ei oska märgata tööstressi kõiki salakavalaid sümptomeid.

Neid ei ravi meililisti saadetud sisekorraeeskirjade meenutused. Neid ei leevenda köögikasutusreeglite seinale printimine. Ammugi ei aita nende vastu see, kui avalikult mõne vea teinud venivillemi avalikult lisatasude dieedile paned.

Aga mis toimiks?

Üks väheseid efektiivseid ravimeetodeid on oma töötajate tervisekindlustuse sõlmimine Seesamis. See võimaldab neil endal, ilma sellest suurt numbrit tegemata, pöörduda eriarsti vastuvõtule nii, et kaasas on vaid teadmine, et tööandja hoolib neist. Ja seda mitte ainult sõnakõlksuna aastapäeva kõnes, vaid sisuliselt ka.

Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]
Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]

Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.