PAGE ID: 11
Uudised

VIG’i ettevõtted annetavad Ukraina perede toetuseks 5 miljonit eurot, millest 250 tuhat eurot annab Baltikum

[03.03.2022 :]

Vienna Insurance Group (VIG) otsustas annetada 5 miljonit eurot sõjas kannatada saanud Ukraina perede toetuseks. VIG ettevõtted Baltikumis – “BTA Baltic Insurance Company”, “Compensa Vienna Insurance Group” ja “Compensa Life Vienna Insurance Group” annetavad 250 000 eurot.

Vahetult pärast Ukraina sõja algust on VIG asunud moodustama meeskonda, kes koordineerib toetavaid tegevusi meie Ukraina ettevõtete kolleegidega. VIG juhtkond on lisaks loonud VIG Perefondi, mille esmaseks panuseks on 5 miljonit eurot ning kutsunud kõiki VIG’i ettevõtteid ja töötajaid sellesse fondi panustama. Fondi eesmärk on toetada meie Ukraina ettevõtete peresid, keda on sõda otseselt mõjutanud. Kõik VIG ettevõtted Baltikumis – “BTA Baltic Insurance Company”, “Compensa Vienna Insurance Group” ja “Compensa Life Vienna Insurance Group ” – seisavad koos kõigi Ukraina inimestega ja annetavad VIG Perefondi 250 000 eurot.

BTA juhatuse esimees Wolfgang Stockmeyer ütleb: „Meid kõiki puudutab sügavalt, et meie VIG’is oleme tunnistajaks sellele, et meie grupi inimesed on otseselt seotud sõjaga Euroopas. Jälgime hoolikalt olukorda Ukrainas ning infot kohalikus ja rahvusvahelises meedias. Seisame koos kõigi Ukraina inimestega ja tunneme sügavalt kaasa neile, kes on kaotanud lähedase või kes on pidanud sõja tõttu kodust lahkuma. Samuti oleme valmis pakkuma vahetut ja praktilist abi kolleegidele, kelle pereliikmed on Ukrainas ja kes hetkel abi vajavad."

Compensa Vienna Insurance Group’i juhatuse esimees ja tegevjuht Deividas Raipa lisab, et tema meeskond tunneb uhkust olla osa Vienna Insurance Group’ist ning toetab ühtset ja ühendavat algatust Ukraina rahva abistamiseks.

"Meil, leedulastel, lätlastel, eestlastel on ajalooline kokkupuude ja mälestus, mis võimaldab meil mõista seda valu, mida ukrainlased praegu kogevad. Kogu meie meeskond on veendunud, et Ukraina aitamine on meie kohus. Euroopas on täna suur vajadus ühtsuse, kohaloleku ja toetuse järele, eriti Ukraina elanike jaoks. Seetõttu oleme ilma suurema kõhkluseta otsustanud panustada Vienna Insurance Groupi loodud fondi," ütles Deividas Raipa, Compensa Vienna Insurance Group’i esimees ja tegevjuht.

"Venemaa sõjaline agressioon Ukraina vastu on šokeeriv ja arusaamatu. Me ei saa toimuvat lihtsalt vaadata - tunneme kohustust aidata ja toetada Ukraina rahvast nende kangelaslikus vabadusvõitluses. Soovime Vienna Insurance Group’i ettevõtete töötajatele Ukrainas ja kõigile ukrainlastele jõudu ja vastupidavust,” lisas Olga Reznik, Compensa Life Vienna Insurance Group’i juhatuse esimees.


VIG’i kohta

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) on Austria ning Kesk- ja Ida-Euroopa suurim kindlustuskontsern. Pikaajaliste traditsioonide, tugevate kaubamärkide ja tiheda kliendisuhtlusega kontserni kuulub ligi 50 kindlustusseltsi 30 riigist. Üle 25 000 Vienna Insurance Groupi (Wiener Versicherung Gruppe) töötaja hoolitseb iga päev rohkem kui 22 miljoni kliendi vajaduste eest. VIG aktsiad on alates 1994. aastast noteeritud Viini börsil. Rahvusvaheliselt tunnustatud reitinguagentuur Standard & Poor's on hinnanud ettevõtte stabiilseid väljavaateid hindega A+. See tähendab, et VIG on Viini börsil kõige suurema juhtindeksiga (ATX) ettevõte. Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) teeb tihedat koostööd Erste Groupiga, mis on Kesk- ja Ida-Euroopa suurim jaepank.Töötaja tervis, kelle mure?

[Marit Raag | 10.06]


Vandaalid tegutsevad: lõhkised rehvid ja liimised lukuaugud

[Taavi Ottoson, Dagmar Gilden | 16.02]Parklates saab viga paarkümmend inimest aastas

[Jaanika Käärst, Ly Jõhvik | 12.03]

Mida teha metsloomaga kokkupõrke korral?

[Liljan Männiste | 07.10]Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.