PAGE ID: 7

Inimesed


Ärikliendi kontaktid Tallinnas, Pärnus, Lääne- ja Harjumaal



Maire Neudorf
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 516 5426
E-post: maire.neudorf@seesam.ee


Marit Grossfeldt
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 517 7322
E-post: marit.grossfeldt@seesam.ee


Kaie Rahe
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 552 5467
E-post: kaie@seesam.ee


Marju Lipand
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 527 2766
E-post: marju.lipand@seesam.ee


Monika Ole-Eesaru
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 505 1972
E-post: Monika.Ole-Eesaru@seesam.ee


Kätrin Türin
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 5360 7440
E-post: katrin.turin@seesam.ee

Ärikliendi kontaktid Tartumaal ja Kesk-Eestis



Mariann Oja
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 5912 7597
E-post: mariann.oja@seesam.ee


Laura Aidla
Äriklientide müügijuht Tartus
Mobiil: +372 5885 7603
E-post: laura.aidla@seesam.ee

Ärikliendi kontaktid Rakveres ja Lääne- ja Ida-Virumaal

Luule Luuk
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 5196 7289
E-post: luule.luuk@seesam.ee
Liivi Sventer
Äriklientide müügijuht
Mobiil: +372 5590 1148
E-post: liivi.sventer@seesam.ee


Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.