Inimesed


Ärikliendi kontaktid Tallinnas, Pärnus ja Harjumaal



Maire Neudorf
Äriklientide müügijuht
Lauatelefon: +372 628 1827
Mobiil: +372 516 5426
E-post: maire.neudorf@seesam.ee


Marit Grossfeldt
Äriklientide müügijuht
Lauatelefon: +372 628 1869
Mobiil: +372 517 7322
E-post: marit.grossfeldt@seesam.ee


Kaie Rahe
Äriklientide müügijuht
Lauatelefon: +372 628 1870
Mobiil: +372 552 5467
E-post: kaie@seesam.ee


Marju Lipand
Äriklientide müügijuht
Lauatelefon: +372 628 1816
Mobiil: +372 527 2766
E-post: marju.lipand@seesam.ee


Kristel Metsaoja
Äriklientide müügijuht
Lauatelefon: +372 628 1947
Mobiil: +372 5309 7906
E-post: kristel.metsaoja@seesam.ee


Monika Ole-Eesaru
Äriklientide müügijuht
Lauatelefon: +372 628 1790
Mobiil: +372 505 1972
E-post: Monika.Ole-Eesaru@seesam.ee

Ärikliendi kontaktid Tartus ja Tartumaal



Laura Aidla
Äriklientide müügijuht
Lauatelefon: -
Mobiil: +372 5885 7603
E-post: laura.aidla@seesam.ee

Ärikliendi kontaktid Rakveres ja Lääne-ja Ida-Virumaa

Liivi Sventer
Äriklientide müügijuht
Lauatelefon: +372 628 1967
Mobiil: +372 5590 1148
E-post: liivi.sventer@seesam.ee


Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.