PAGE ID: 4

Missioon ja väärtused


Seesami missioon ja väärtused on need, mis meid ühendavad, millesse me usume ning millest juhindume. Väärtused kasvasid välja meie ettevõtte seest ühiste arutelude tulemusena ja on kasutusel nii Eestis, Lätis kui Leedus. Need aitavad meil ellu viia meie eesmärke nii täna kui ka tulevikus.

Meie missioon on:
MEIE KINDLUSTAME SINU HEAOLU

  • Pakume lihtsaid, uuenduslikke ja kestlikke lahendusi, et kaitsta seda, mis on oluline. Julgustame inimesi elama oma unistuste elu.
  • Austame ja usaldame oma töötajaid. Väärtustame meie inimeste pikaajalist kogemust ja mitmekülgseid teadmisi, toetame nende pidevat arengut. 
  • Jagame oma teadmisi ja võtame vastutuse parema tuleviku eest. 
  • Loome edukat tulevikku ja lisaväärtust nii oma töötajatele, klientidele, partneritele kui omanikele.

Meie väärtused on:
USALDUSVÄÄRSUS, UUENDUSMEELSUS, OOTUSTE ÜLETAMINE, LIHTSUS

Meie väärtused

OLEME USALDUSVÄÄRSED
Peame oma lubadustest kinni.
Loome usaldust läbi ausa ja objektiivse käitumise.
Meie otsused on läbipaistvad, vastutame oma sõnade ja tegude õigsuse eest.

TEGUTSEME UUENDUSMEELSELT
Teeme uuendusi, et muuta kliendikogemus lihtsamaks ja mugavamaks.
Julgustame töötajaid kujundama tulevikutrende, katsetama uusi ideid ja tegutsema proaktiivselt.
Jagame teadmisi VIG ettevõtete vahel, et üheskoos kasvada ja olla edukad.

ÜLETAME OOTUSI
Mõtleme kaasa, leiame lahendusi ja saavutame suurepäraseid tulemusi.
Seame oma tööle kõrged standardid, et saavutada rohkem, kui meilt oodatakse.
Tahame olla parim tööandja, toetades oma töötajate pidevat arengut.

VÄÄRTUSTAME LIHTSUST
Muudame kindlustuse lihtsaks ja arusaadavaks.
Kasutame oma kogemusi ja mitmekülgseid teadmisi, et mõista oma klientide vajadusi.
Me kuulame ära, räägime kaasa ning pakume parimaid lahendusi.

Töötajad Seesami missioonist ja väärtustest

"Missioon näitab ettevõttele ja meie töötajatele, mille suunas liikuda. Iga töötaja jaoks on oluline teada ja mõista, keda ettevõte esindab, mida ta taotleb ja mille nimel tegutseb. Otsuste tegemisel peaksime alati meeles pidama oma missiooni ja teadma, mida see meile meeskonnana annab ning mis kasu see kliendile toob."

Irena Makauskaitė, maaklerosakonna juht, Leedu 

Missioon on nagu sisemine mootor, mis annab edasisele liikumisele suuna. See ütleb, kes me oleme – kindel pind, millele õnnetuse hetkel toetuda, et saaks jätkata oma igapäevaste toimetuste ja äritegevusega.

Sanita Rubene, kahjukäsitlusosakonna juht, Läti 

"Minu jaoks on väga oluline uuendusmeelsus. Minu valdkond on kindlustusturul väga uus, nii et muud võimalust polegi, kui peab katsetama, õppima ja kogemusi saama. Õpin nii mina, mu kolleegid kui kogu turg. Me ei taha olla kaasaminejad, tahame olla turuliidrid, aluspõhimõtete rajajad, trendikujundajad. 
Ma lisaks innovatsioonile veel lihtsuse ja arusaadavuse kui olulise väärtuse. Tootejuhina ongi minu suur eesmärk, et meie tooted oleksid läbipaistvad ja kõigile mõistetavad. Seame kliendi esikohale, et tema jaoks oleks kindlustusega seonduv lihtne ja arusaadav."

Marit Raag, reisi- ja tervisekindlustuse tootejuht, Eesti

"Mina tunnen küll, et mul on oma kolleegidega samad väärtused ja et nad on minu inimesed. Kasvõi igapäevaselt suheldes - me oleme sarnased ja saame asjadest sarnaselt aru. Seesami kolleegid on ausad ja abivalmid ja neil on olemas julgus olla selline. Nagu meie juht alati ütleb, et ei ole olemas rumalaid küsimusi, pigem on rumal jätta küsimata."

Epp Matthiessen, kliendihaldur, Eesti

"Väärtused on mulle isiklikult väga olulised ja seetõttu soovin sulanduda ettevõttesse, kes minu väärtusi jagab. Seesamis ma tunnen, et me kõik pingutame ühise eesmärgi nimel. Kui meil on klient, kes vajab raamatupidamise poolt erilahendust, siis alati mõtleme koos, kuidas saavutada kliendile parim lahendus, muuta protsesse lihtsamaks. Me tahame ka oma kolleegide ootusi ületada ning pakkuda neile parimaid lahendusi ja selliseid, mida saab rakendada ka järgnevad korrad ja kasu oleks kõigile suurem."

Terje Trutsi, pearaamatupidaja, Eesti

"Me ütleme oma inimeste kohta, et vau, sa oled täiesti Seesami inimene! Selle all me mõtlemegi, et ta sobib Seesamisse ja me võtame ta omaks, sest tal on meiega sarnased väärtused. Mida sarnasemalt me teatud asju mõtleme ja näeme, seda tugevam ettevõte on ning seda mõnusam on ka töökeskkond ja igapäevane koostöö. Mina ütleksin uuele inimesele, et kui sa siia tuled ja annad endast parima, teenindad teisi nii, nagu sa tahad, et sind teenindatakse, siis on sul Seesamis pikk tulevik ees."

Heli Simulant, maaklersuhete üksuse juht, Eesti


Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.
Nõustun
Teie kasutuskogemuse parandamiseks kasutame veebilehel küpsiseid. Lisateavet küpsiste kohta saab lugeda siit.