Tule tööle


Seesami põhimõtteks on alati olnud väärtustada oma töötajaid ning püüda hoida ja palgata ainult parimaid. 

Seesam Insurance ASi juhatuse esimehe Andri Püvi hinnangul on kindlustusettevõtte stabiilselt eduka tegevuse põhjuseks tulemuspõhine juhtimine, mis seab esikohale töötajad ja traditsioonid ning loob positiivse õhkkonna nii klientide kui ka kollektiivi jaoks.

„Meile on oluline väärtuspõhisus ning väärtuste süsteemse järgimisega me tõenäoliselt eristume enamikest teistest Eesti kindlustusfirmadest. Kuigi kindlustus on konservatiivne ala, ei tähenda see, et me ei otsiks pidevalt oma tegevuses innovaatilisust. Viimaste aastate olulisemateks muudatusteks on olnud ulatuslik kaugtöö ehk paindliku tööaja rakendamine ja tulemuspõhine juhtimine." (Andri Püvi)

Kui soovid tulla tööle Seesamisse, siis kandideeeri läbi personaliotsinguportaalide või saada oma CV ja lühitutvustus otse siit lehelt. Kui käimasolevaid konkursse hetkel ei ole, võid soovi korral ikkagi oma andmed teele saata ja sobiva ametikoha tekkimisel võtame Sinuga ise ühendust.


Kõik Seesami tööpakkumised on leitavad ka personaliotsinguportaalides CV-Online ja CVKeskus.

Tere tulemast Seesamisse!

Seesami väärtused
  • Asjatundlikkus – tunda oma valdkonda sügavuti ja arendada pidevalt oma teadmisi ja oskusi.
  • Usaldusväärsus - pidada oma lubadusest kinni ja luua usaldus läbi õiglase ja objektiivse käitumise.
  • Abivalmidus – ettevõtte töötajatel on valmisolek ja tahe toetada, kaasa mõelda ja lahendusi luua.
  • Ausus – kõik otsused on läbipaistvad ning vastutatakse oma sõnade ja tegude eest.
  • Avatus – klient kuulatakse alati ära ja räägitakse kaasa. Ollakse avatud uutele ideedele ja väljakutsetele.
Juhid Seesamis töötamisest

"Usaldusväärse tööandjana pakub Seesam häid arenguvõimalusi ja loob pinnase pikaajaliseks töösuhteks. Seesam pakub oma töötajatele meeldivat töökeskkonda, kodus töötamise võimalust, koolitusi nii professionaalse kui isikliku arengu suunitlusega, motiveerivaid ühisüritusi ning äärmiselt kokkuhoidvat ja sõbralikku kollektiivi. Mitte vähem tähtis pole see, et kõigil töötajatel on võimalus ja vabadus osaleda ja kaasa rääkida tööprotsesside arendamisel ning parendamisel, et enda jaoks töö võimalikult meeldivaks muuta. "

Heli Simulant, partnersuhete osakonna juht

"Töötada Seesamis tähendab sõbralikus, saavutustest innustunud töökas meeskonnas endast 110% andmist! Meil hinnatakse uuendusmeelsust, õppimisvalmidust, positiivset ellusuhtumist ja töökust. Töötajad, kes jagavad Seesami väärtusi ja on valmis täiel määral panustama, on tööandja poolt toetatud ja hästi motiveeritud. Vali tööaega ja töötamise kohta, naudi tööandja poolt pakutavaid hüvesid ja uusi väljakutseid ning tunne rõõmu toredast tiimist!"

Ilona Kutsar, otse- ja kontorimüügi juht

„Seesamis on igaühel võimalus omal moel kindlustusmaailma kujundada ja mõjutada. Töötajaid usaldatakse, neile antakse oma valdkonnas päris palju vabadust. See omakorda tähendab, et töötaja peab suutma ise oma peaga mõtelda ja vastutust võtta. Seesam loob head tingimused enda arendamiseks - kindlustuses on õppimist lõputult. Arengut toetavad professionaalsed kolleegid, kes on targad, rõõmsameelsed, heatahtlikud ja abivalmid.“

Renee Kermon, suurkliendiosakonna juht


Tegemist on finantsteenusega, kindlustust pakub Seesam Insurance AS. Tutvu enne ostu sooritamist
lepingutingimustega www.seesam.ee ja vajadusel küsi lisainfot kindlustusspetsialistilt.